çanta 120u Micro Rosin - China Dongguan Amon Hardware

çanta 120u Micro Rosin

Përshkrim i shkurtër:

Rosin Press çanta 120 mikron Rosin Filter çanta 2.5 × 3.3in 120u 10pcs mikro 1pk · 100% Nylon, Ushqimit Grade, Dye-Free rezistente ndaj kimikateve dhe nxehtësisë (deri në 428 ° F / 220ºC) Inside Out-qepur qëndrueshme, lahet, Reusable 120 mikron - ideal për lulet / trim (mund të përdoret për flluskë / gjendje e dehjesë) Rosinkings çanta Rosin filtra qese shtyp çaj janë të dizajnuara për të bërë vaj të pastër Solventless përdorur për ngrohje dhe presion (tech kolofon). Të gjitha çantat vijnë kthye brenda dhe jashtë për të parandaluar naftës nga marrja e bllokuar në se ...


Detail Product

Produkt Tags

Rosin Press çanta 120 mikron Rosin Filter çanta 2.5 × 3.3in 120u 10pcs mikro 1pk · 100% Nylon, Ushqimit Grade, Dye-Free

 • Rezistente ndaj kimikateve dhe ngrohjes (deri në 428 ° F / 220ºC)
 • Inside Out-qepur
 • Të qëndrueshme, lahet, Reusable
 • 120 mikron - ideal për lulet / trim (mund të përdoret për flluskë / gjendje e dehjesë)

 

Rosinkings çanta Rosin filtra qese shtyp çaj janë të dizajnuara për të bërë vaj të pastër Solventless përdorur për ngrohje dhe presion (Tech kolofon). Të gjitha çantat vijnë kthye brenda dhe jashtë për të parandaluar naftës nga marrja e bllokuar në seams. çanta Pllaquris përdorin vetëm 100% FDA-miratuar rrjetë najloni dhe fije për seams. Kjo e bën qese dhe shtresë shumë i fortë. Nuk ka kimikateve apo ngjyra në materiale, kështu që vaj juaj do të jetë po aq i pastër sa produktit që ju janë të përpunimit. Çdo xhep do të mbajë 10-20g. Për rezultate më të mira, synojnë për 1000-1500psi për inç katror dhe kufizojnë çdo qese të 20g të materialit. Për më pak se 10g e materialit, qese mund të jetë prerë apo të palosur. Pika zbutjen e materialit është 374 ° F (190ºC). Pika e shkrirjes është 428ºF (220ºC), por për rezultate më të mira, ne rekomandojmë 180-240ºF (82-115ºC).


 • Previous:
 • Tjetër:

 • produkteve të përafërta

   

   lidh

   Na jep një britmë
   Get Updates Email
   WhatsApp Online Chat !